Рецепт: Вафельний торт зі згущеним молоком

  • Вафельний торт зі згущеним молоком
    Рецепт: Вафельний торт зі згущеним молоком
  • Легкий
Хто не знайомий з чудовим смаком вафельного торта з вареним згущеним молоком? Ці домашні ласощі дуже прості, не вимагають випікання, але результат поєднання згущеного молока і вафельних коржів просто приголомшливий.

Особливості:
  • Варити |

Кроки рецепту з фото

Інгредієнти для страви: Вафельний торт зі згущеним молоком

Опис рецепту
  • Перемащувати вафельний торт можна тільки вареним згущеним молоком. Звичайне занадто рідке, від нього коржі розм'якнуть і стануть тонкими. Ви можете або придбати вже готове варене згущене молоко, або приготувати його самостійно. Для цього залийте закриту бляшанку холодною водою і поставте варитися в каструлі без кришки. Варіть при середньому кипінні 2-2,5 години. Уважно стежте за тим, щоб весь цей час банка була повністю покрита водою, інакше вона вибухне. Щоб остудити банку, дістаньте її з води і залиште при кімнатній температурі. Не можна опускати бляшанку в холодну воду або відкривати її гарячою. Якщо після декількох годин теплової обробки згущене молоко так і не зварилася, значить воно неякісне і містить рослинні компоненти.
  • Звичайне, не варене згущене молоко, також підійде, але його потрібно згустити. Для цього можна приготувати крем, збивши згущене молоко з розм'якшеним вершковим маслом. Але враховуйте, що це істотно підвищує калорійність десерту.
  • Крім згущеного молока, перемащувати вафлі можна і іншими продуктами. Наприклад, досить популярний варіант торта з сирним кремом і крекерами. Сир перетирають разом зі сметаною і цукром до отримання густої маси. Її намазують на корж, а зверху щільно викладають крекер. На нього наносять шар згущеного молока, а зверху ще один корж. Замість сирної маси також добре підійде сметана з загущувачем або вершковий крем. Головне - не робити його занадто густим, інакше крекер не просочиться і залишиться твердим. Такий торт потрібно залишати в холодильнику для просочення на всю ніч. Крекери повинні мати квадратну, а не яку-небудь іншу форму. Тоді вони будуть щільно прилягати один до одного.
  • Прикрасити вафельний торт можна так само, як і будь-який інший - за допомогою білкового або вершкового крему, квіток з мастики, шоколадної пасти і т.д. Можна намазати його згущеним молоком і посипати потовченими на крихту вафлями, горіхами, печивом. А ще не забувайте і про фрукти - банани, ківі, апельсини, манго.

Кроки приготування рецепту з фото

1

Для торта вам знадобляться готові вафельні коржі, варене згущене молоко, смородинове варення і крекер. Підійде і вершковий, і шоколадний крекер, вибирайте на свій власний смак. Коржі можуть бути і круглими, і прямокутними, білими або різнобарвними з барвниками. На смак це абсолютно ніяк не впливає.

2

Перший вафельний корж змастіть згущеним молоком. У мене були вафлі з глибокої перфорацією з двох сторін. У продажу також є коржі, у яких з одного боку перфорація глибока, а з іншого - дрібна. Змащувати можна і одну, і іншу сторону. Однак з глибокої перфорацією піде більше згущеного молока. Відповідно, і калорійність такого торта буде трохи вищою.

3

Прикладіть зверху другий корж і змастіть його смородиновим варенням. Воно не повинно бути дуже рідким або, навпаки, густим. Рідке варення робить коржі дуже м'якими, а густе не просочуватиме їх в достатньою мірою. Добре, якщо варення не дуже солодке, може бути навіть з кислинкою. Воно добре відтіняє насичений солодкий смак згущеного молока.

4

Продовжуйте накладати і перемащувати коржі до необхідної кількості шарів. У мене їх шість. Все залежить від того, якої висоти ви бажаєте отримати торт. Можете використовувати і десять, і двадцять аркушів - хоч греблю гати. Перемащуємо коржі так, щоб останнім шаром було згущене молоко, а не варення.

5

Покладіть на коржі дошку такого розміру, щоб вони були повністю закриті. Не залишайте краї вільними, інакше вони погано просочаться рідиною і будуть розвалюватися. На дошку поставте якийсь вантаж. Так дайте коржам постояти 1-2 години. Продовжувати приготування можна після того, як вони міцно скріпляться. В іншому випадку буде складно його нарізати. Під тиском ножа сухі коржі будуть просто розділятися.

6

Змажте згущеним молоком краї торта. Вони повинні бути покриті солодкою масою повністю, інакше крихта не прилипне.

7

Крекери перетворіть на дрібну крихту з допомогою качалки або блендера. Чим дрібнішою буде крихта, тим краще вона буде триматися на поверхні торта. Великі частинки сильніше обсипаються. Обваляйте в крихті всі краї торта. У тих місцях, де частинки крекеру не прилипли до згущеного молока, посипте її вручну.

8

Тепер змастіть згущеним молоком і верх торта. Посипте його крихтою так, щоб все згущене молоко було повністю покрите. Для рівномірного розподілу крихт краще скористатися ситом. Після цього дайте торту постояти ще півгодини, і можете нарізати.

Відгуки [0]
Додати пораду до рецепту
Ваша оцінка