Маєте пораду до рецепту? Додайте

Рецепт: Як приготувати бісквіт

 • Як приготувати бісквіт
  Рецепт: Як приготувати бісквіт
 • 1 год.
 • середній

Бісквітне тісто — основа багатьох тортиків. Це тісто робиться нескладно, але от для ідеального результату потрібно трохи попотіти. Але все це приходить тільки з неодноразовим досвідом і навичка робити круті бісквіти теж.Кроки рецепту з фото

Інгредієнти для страви: Як приготувати бісквіт

Опис рецепту
 • Важливу роль в успіху з бісквітом грає відділення жовтків від білків. Це насправді непросте завдання, яке вимагає певних навичок. Для бісквіта потрібно в будь-якому разі отримати чистий (без домішок жовтка) білок, щоб ні найменша крапелька не потрапила до прозорої частини яйця. Важливо це тому, що якщо хоч невелика часточка, а в нашому випадку — це частинка жовтка, потрапить у білок, то нічого не вийде.
 • Щоб уникнути попадання іншого жиру або сміття в білки рекомендую помити посудину, у якій збираєтеся приготувати білки, і насухо протерти паперовим рушником. Так само від жиру на поверхні посудини можна позбутися, протерши її стінки оцтом.
 • Щоб збити білки, потрібно, щоб вони були холодними. Помістіть яйця або окремо білки в холодильник на годину для оптимального охолодження.
 • Збивати білкову масу почніть невисокою потужністю міксера, перетворіть її у пінисту консистенцію. Після цього можна вже зробити швидкість максимальною й додати до пінистого білка цукор. Цукор всипайте поступово.
 • Збивати білки необхідно, поки вони не перетворяться на повітряну масу, стануть білосніжними і пружними, які у разі нахилу й навіть перевертання посуду не стануть витікати звідти.
 • У процесі змішування білкової й жовткової маси не захоплюйтеся перемішуванням. Не потрібно довго й нудно змішувати, а краще акуратними спрямованими з низу вгору рухами з’єднати ці дві маси воєдино. Так ми збережемо бульбашки повітря, що є дуже важливою умовою підняття коржа.
 • Борошно потрібно прогнати через ситечко, щоб воно також переповнилося повітрям і унеможливити утворення будь-яких грудочок.
 • Будь-яке бісквітне тісто легко можна доповнювати інгредієнтами для смаку й кольору. Якщо ви бажаєте додати в тісто какао, горіхи, сухофрукти, цедру апельсина, то перед цим змішайте ці складники з борошном.
 • Якщо частину борошна замінити на крохмаль, тоді ваш корж точно не впаде.
 • Під час заповнення форми тістом з консистенцією сметани пам’ятайте, що його там повинно бути максимум дві третини, тому що при випіканні корж збільшується й може не поміститися у форму.
 • Поміщати тісто бажано в теплу, розігріту до необхідної температури духовку.
 • Існує дуже важливе правило для всіх коржів, зроблених духовці, — не відчиняйте двері духовки поки корж повністю не приготується. Холодне повітря, що туди потрапить під час відкриття дверцят моментально спровокує опадання коржа й піднятися як раніше знову йому вже не вийде.
 • Готовий бісквіт тоді, коли він зморщився по краях, а під час пульпації відразу відновлюється.
 • Якщо ви поклали у форму папір, то ніяких труднощів із вийманням коржа статися не повинно. Єдине, від країв форми можна його спочатку відокремити за допомогою ножа.
 • Остигати бісквіту найкраще на решітці.
 • Остиглий корж потрібно обов’язково накрити чимось, щоб скоринка зверху не затверділа.
 • Якщо ви захочете спорудити з бісквітного коржа тортик, то намазувати й розділяти коржі краще після дванадцятигодинної перерви. При цьому корж не буде жахливо кришитися і зможе краще просочитися.
Шаги приготовления рецепта с фото
1

Так мало составляющих для этого вкусного теста.

2

Приготовьте форму для запекания сначала. Укройте донышко пергаментом, чтобы легко было корж оттуда доставать.

3

Не поленитесь и просейте муку, которая необходима, в отдельную посудину.

4

Первый этап бисквитного теста – желтковая составляющая. Начнем с отделения желтков от белков. Добавьте с получившиеся желтки одну вторую имеющегося сахара и туда же отправьте ванильный сахар.

5

Миксером или венчиком интенсивно взбейте эту смесь до образования кремообразной консистенции. Все, желтки готовы.

6

Переходим к белкам. Здесь вооружитесь миксером сразу. Проверьте, чтобы лопасти и посуда были чистыми. На достаточной скорости начинаем взбивать белки. Как они немного вспенятся и побелеют, переключайте скорость повыше и добавьте сахарный песок.

7

Взбивайте, чтобы белки стали упругим кремом, что похож на облако.

8

Следующий этап – соединение желтковой и белковой масс. В желтковую массу поместите половину белковой массы, начинайте аккуратно сверху вниз перемешивать.

9

Добавьте просеянную муку. Не стоит всыпать всю сразу, лучше в несколько заходов. Снова перемешиваем.

10

Оставшуюся часть белков соединяем с нашим полуготовым тестом.

11

Имеем кремообразное тесто.

12

В форму с бумагой выливаем содержимое миски с тестом, выравниваем поверхность с помощью лопатки, ложки, да чего угодно.

13

Устанавливаем в разогретую как положено духовку и на 180 градусах запекаем полчаса, может 35 минут.

14

Корж сморщился и подрумянился, значит готов.

15

Освобождаем его от формы, аккуратно по краям пройдясь ножом и даем остыть на решетке.

16

Готов десерт и ждет своей участи.

Відгуки [0]
Додати пораду до рецепту
Ваша оцінка