Идеи для завтрака, обеда, ужина?

Простий та ефективний метод очищення від пригорілого жиру решітки для гриля

19 оценок, среднее: 4.42 из 5 19 оценок, среднее: 4.42 из 5 19 оценок, среднее: 4.42 из 5 19 оценок, среднее: 4.42 из 5 19 оценок, среднее: 4.42 из 5 (19 stars: 4.42 )
5

Якщо у теплу пору року ви активно вибираєтеся за місто на шашлики і барбекю або смажите м’ясо на грилі на власній дачній ділянці, вам на сто відсотків знайома прикра проблема – як відмити решітку від наслідків смаження. Брудна решітка – неминучий побічний ефект приготування смаженого соковитого м’яса або рибки з рум’яною скоринкою. Дозвольте вас порадувати – мучитися та шкребти металеву решітку більше не потрібно! Є надійний і абсолютно безвідмовний спосіб швидко ліквідувати старий жир, що згорів!

Усе, що вам потрібно:

  • половинка картоплини;
  • трохи рослинної олії;
  • кухонна сіль.

Ролик наочно демонструє етапи техніки очищення. Нічого надприродного – решітка встановлюється на опору, змащується олією, посипається сіллю та інтенсивно протирається половинкою сирої картоплі. Жир відходить одразу на очах. Заключним етапом стане миття решітки губкою з милом. І ось ваша решітка для гриля знову як новенька! Запам’ятайте цей спосіб, він чудово працює! Ваші друзі та знайомі будуть вдячні, якщо ви розповісте їм про цей маленький лайфхак.


Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка