Идеи для завтрака, обеда, ужина?

18 лайфхаків – як правильно та швидко очистити продукти

16 оценок, среднее: 4.56 из 5 16 оценок, среднее: 4.56 из 5 16 оценок, среднее: 4.56 из 5 16 оценок, среднее: 4.56 из 5 16 оценок, среднее: 4.56 из 5 (16 stars: 4.56 )
5

Навик швидко і якісно чистити продукти абсолютно необхідний нам у побуті. По-перше, процес приготування їжі значно пришвидшується, по-друге, життя стає трохи простішим, а по-третє, чому б не справити зайвий раз гарне враження на оточення, дивуючи його своєю винахідливістю та спритністю рук. Отже, 18 продуктів, які ви до цього дня чистили неправильно.

 1. Полуниця. Відокремити ягоду від листочків і серцевини елементарно просто за допомогою пластикової соломинки.
 2. лайфхак - 1
 3. Гранат. Візьміть половинку стиглого граната та постукайте по всій його поверхні дерев’яною ложкою. Зерна випадуть, а ви не втратите жодної краплі дорогоцінного соку. Повторити цей фокус із недостиглим плодом, на жаль, не вийде.
 4. лайфхак - 2
 5. Картопля. Відварену картоплю опустіть у холодну воду, потім зробіть надріз по колу у центрі картоплини та легко знімайте шкірку, “вичавлюючи” овоч із неї.
 6. 003
 7. Апельсин. Не бажаєте бруднити руки? Спробуйте “роздягнути” апельсин за допомогою чайної ложечки.
 8. 004
 9. Манго. За допомогою тонкостінного келиха ви дуже легко і якісно очистите манго.
 10. лайфхак - 5
 11. Ківі. Для очищення ківі келих теж ідеально підходить. Кілька секунд, і соковитий плід у вас відділений від тонкої шкірки.
 12. лайфхак - 6
 13. Авокадо. Теж не потрібно мудрувати з очищенням. Келихи ще залишилися?
 14. лайфхак - 7
 15. Банан. Природну упаковку банана розкрийте так само, як вчинили б із пачкою чіпсів – затисніть двома руками верхівку і потягніть у різні боки.
 16. лайфхак - 8
 17. Часник. Складіть зубчики часнику в емальовану миску, накрийте тарілкою або дерев’яною дощечкою і дуже інтенсивно потрясіть. Тепер просто відокремте “зерно від плевел”.
 18. лайфхак - 9
 19. Мандарин очищається трьома ударами ножем, тобто трьома надрізами. Легко і красиво.
 20. лайфхак - 10
 21. Болгарський перець. Естетична та якісна очистка перцю не вимагає більше зусиль – зрізуйте верхівку, проводьте кінчиком ножа уздовж внутрішніх білих перетинок і відокремлюйте готові шматочки овочу.
 22. лайфхак - 11
 23. Варене яйце. Сковирніть шкаралупу з верхівки яйця і з нижньої його частини, а тепер піднесіть до рота та дуйте усередину так, як треба.
 24. лайфхак - 13
 25. Яблуко. Ризиковане очищення, проте як винахідливо й елегантно – овочерізка і шуруповерт.
 26. лайфхак - 14
 27. Кабачок. Обрізавши овоч з обох боків, перетворіть його на подобу колоди. Встановіть на торець і відрубайте шкірку.лайфхак - 15
 28. Помідори чері, оливки та виноград. Очищати їх не потрібно, але можна за кілька секунд розрізати порцію, необхідну для салату, на рівні, акуратні половинки. Затисніть ягоди, чері або оливки двома тарілками і проведіть між ними гостро наточеним ножем.
 29. лайфхак - 16
 30. Кавун. Гострий довгий ніж, трохи вправності, та приблизно за хвилину ви впораєтеся не тільки з очищенням кавуна, але навіть із його нарізкою.лайфхак - 17
 31. Ріпчаста цибуля. Якщо цибулини попередньо замочити у воді, то очистити їх ви зможете без сліз і дуже швидко – обріжте кінчики з обох боків, один поздовжній надріз – очищена цибулина сама лягає вам у руки.
 32. лайфхак - 18
 33. Грейпфрут. Цей товстошкірий цитрусовий фрукт вимагає майже такої ж обробки, як кавун. Тільки спочатку розріжте його на дві половини.лайфхак - 19

Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка