Идеи для завтрака, обеда, ужина?

12 правил супердієти для тих, хто весь час підраховує калорії

20 оценок, среднее: 4.50 из 5 20 оценок, среднее: 4.50 из 5 20 оценок, среднее: 4.50 из 5 20 оценок, среднее: 4.50 из 5 20 оценок, среднее: 4.50 из 5 (20 stars: 4.50 )
5

Давайте подивимося правді у вічі і зізнаємося, що часто, сидячи на жорсткій дієті, вишукуємо можливості, щоб обдурити самих себе і хоч на хвилинку розслабитися. Ми зібрали для вас усі наявні «відмазки», тому вигадувати нові вам вже не знадобиться.

 1. Калорії, як відомо, це одиниці тепла. Отже, холодна їжа, яку ми витягли з холодильника, їх не містить.
 2. Їжа, спожита з медичною метою, не береться до уваги під час підрахунку калорій. Тому, якщо шоколадкою ми «заїдаємо» стрес, а застуду лікуємо молоком із медом та маслом, ці калорії калоріями не вважаються.
 3. Калорійність шматочків їжі, позиченої з чужої тарілки, зараховуються її власнику, а не нам.
 4. Не містить калорій і та їжа, яку ми їмо потайки, поки ніхто не бачить.
 5. Якщо шоколадку з’їсти, запиваючи дієтичної колою, то в результаті взаємної компенсації продуктів калорій ви не отримаєте.
 6. Облизуючи ложку під час готування їжі та сервірування столу, ми не їмо, а тільки куштуємо, тобто не порушуємо дієту.
 7. Коли їжа вже лежить у тарілці, вона, звичайно, калорійна, але поки вона на сковорідці і накрита кришкою, можна потроху тягати її виделкою, і це не рахується.
 8. Усе, що ми їмо або п’ємо на вечірці, не вважається калорійною їжею, бо отримані калорії одразу ж будуть витрачені на танці.
 9. Усе, що ми з’їдаємо у кіно або перед телевізором, – це не обід, а невід’ємна частина розваг, отже, загалом не може містити калорій.
 10. Якщо ви обідаєте у компанії з тим, хто їсть більше ніж ви, вам калорії теж не зараховуються.
 11. Розламане на маленькі шматочки печиво вже не містить калорій, бо усі вони були в цілому печиві, а тепер зникли.
 12. Морозиво – це антидепресант, тому від нього не можна поповнішати, а калорії з шоколаду витрачаються суворо на підтримку мозкової активності, відповідно і враховувати їх не треба.

Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка