Рецепт: Віденський шніцель

  • Віденський шніцель
    Рецепт: Віденський шніцель
  • 30 хв.
  • Страва на 3
  • Середній
Віденський шніцель – м’ясна страва з телятини, дещо схожа на традиційну відбивну. Деякі тонкощі приготування роблять цю страву по-своєму особливою та надзвичайно смачною.

Особливості:
  • Смажити |

Кроки рецепту з фото

Інгредієнти для страви: Віденський шніцель

Опис рецепту
  • Отож, якщо ви вирішили приготувати телятину, рекомендую спробувати цей рецепт приготування.
  • Страва австрійської кухні насправді походить з Італії і називалася "відбивна по-міланськи". Традиційно цю страву подають із картоплею та зеленим салатом. Ну що ж, досить прийнятне для нас подання м’яса з гарніром та салатом. Тому на озброєння господиням рекомендую взяти цей рецепт приготування.
  • Так повелося, що м’ясні страви - обов’язкова складова нашого денного меню, без них також не обходиться жодне святкування. Більшість людства в тому чи іншому вигляді вживає м'ясо щодня (окрім періоду посту), за винятком вегетаріанців. Цьому є логічне пояснення. М'ясо - привабливий за смаком продукт, воно корисне за своїм складом, зокрема завдяки вмістові білка, необхідного для нормального формування та існування людського організму. М'ясо також тамує голод та дає тривале відчуття ситості.
  • Враховуючи широке використання цього продукту, ми часто запитуємо себе, як його приготувати. Варіацій на тему, як приготувати м'ясо, – безліч. З’являються нові рецепти, часто повертаємося до давно забутих старих рецептів. Усе це, щоб урізноманітнити та видозмінити спосіб приготування цього важливого продукту.
  • Як вище зазначалося, є певні особливості приготування австрійського шніцеля. Не скажу, що це складно, просто є певна процедура виконання цієї відомої страви.
  • Для початку специфіка полягає у виборі м’яса. Істинний віденський шніцель готується з телятини. Як на мене, вибір м’яса достойний. Телятина дієтична. За якістю цей вид м’яса в пріоритеті, оскільки тут важливе те, чим вигодовується сама тварина, з якої ми його отримуємо. Порівняно з іншими видами м’яса, його якість буде кращою.
  • Спосіб приготування вимагає відбивання м’яса до товщини в кілька міліметрів.
  • Фінішна особливість страви - її панірування, де, крім звичного кляру з борошна та яйця, ми ще використовуємо хрусткі панірувальні сухарі. У них і вся особливість. Адже готуємо ми їх самостійно, оскільки куплені в магазині не згодяться для цієї страви.
  • Усі ці нехитрі дрібниці процесу приготування воєдино складають особливу м’ясну страву, яку називають "Віденський шніцель".
  • Не варто лінуватися, зготуємо щось нове і смачне. Результат нас не розчарує!

Кроки приготування рецепту з фото

1

Нарізаємо шматки телятини завтовшки приблизно 1 см.
За допомогою кухонного молотка відбиваємо м'ясо до отримання тонкого шару завтовшки 4-5 мм. Корисна порада: м'ясо перед відбиванням можна накрити харчовою поліетиленовою плівкою. Для уникнення сильного гуркоту найкраще відбивати на силіконовій дощечці або на дерев'яній із підкладанням під дощечку кухонного рушника.

2

Відбите м’ясо солимо та перчимо з обох боків та залишаємо маринуватися. Ще одна відмінність від традиційної відбивної - відсутність часнику, який ми додаємо на цьому етапі.

3

Тим часом готуємо панірування. Як вже вище зазначалося, куплені панірувальні сухарі в цій страві недоречні. Нам треба не дуже дрібну, хрустку крихту, яку можна отримати з сухої булки чи багета. Якщо у вас вдома не знайдеться сухої булки, ви можете її підсушити у духовці або підсмажити у тостері скибки білого багета. Це ж саме можна зробити на сковорідці. Сухі скибки білої булки чи багета натираємо на середній тертці та отримуємо необхідну хлібну крихту для панірування.

4

Готуємо яєчне панірування. Яйце вибиваємо у посудину та збиваємо за допомогою виделки чи вінчика до отримання однорідної яєчної маси. Злегка підсолюємо.

5

Ставимо для розігрівання сковорідку та додаємо трішки олії та вершкове масло. Масла має бути достатньо, щоб шніцель наче занурився в нього. Починаємо процес підсмажування шніцеля. Спочатку шматки м'яса умочуємо в борошно, після цього обмочуємо в яєчній масі, а після цього обкачуємо в панірувальних сухарях і викладаємо на розігріту сковорідку з маслом.

6

Підсмажуємо м'ясо декілька хвилин з обох боків. Тонко відбитий шмат м’яса не потребує тривалого приготування на вогні. Тут важливо також не пересушити, щоб м'ясо зберегло свою природну соковитість. Шніцель має бути золотистого кольору.

7

Просмажений до готовності з пухкою оксамитово-золотистою скоринкою шніцель вважається готовим.

Відгуки [0]
Додати пораду до рецепту
Ваша оцінка