Пошук
Ідеї для сніданку, обіду, вечері?

«Віденська кава» – дар із серця Львова

 • «Віденська кава» – дар із серця Львова

Львів, старовинний і сучасний, абсолютно неможливо уявити без кави, яка є частиною його культури і частиною його легенди. Спокусливий аромат справжньої міцної кави розноситься вузькими вулицями, змушуючи мешканців міста і численних його гостей зупинятися і заходити в кав’ярні, щоб без поспіху насолодитися вишуканим смаком натурального чорного напою. Український бренд «Віденська кава» гідно представляє країну своєю продукцією – високоякісною кавою, створеною з добірного зерна, яке привозять із різних куточків світу.

Історія бренду та нагороди

Успіх на ринку і визнання споживачів для торгової марки «Віденська кава», що функціонує на ринку України із 1992 року, забезпечує сукупність таких факторів:

 • Краща сировина з провідних світових плантацій.
 • Сучасне європейське обладнання.
 • Багаторічний досвід кавових експертів – співробітників компанії.
 • Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
 • Висококласне обслуговування.
 • Помірна вартість продукції.
 • Вакуумна упаковка та її бездоганний дизайн.

Щодо дизайну упаковки треба окремо сказати кілька добрих слів – він був високо оцінений експертами міжнародного конкурсу World Star ще у 1999 році і визнаний кращим серед тисяч конкурентів у номінації «Безалкогольні напої». Упаковка із зображенням краєвиду Львова 1826 року стала переможцем і предметом величезної гордості для всіх львів’ян. Серед нагород, отриманих за роки існування бренду, є й інші почесні досягнення, зокрема «Зірка упаковки України» за найбільш незвичайну, оригінальну і цікаву упаковку.

Screenshot_238

Але головне, звичайно, не красива обгортка, а те, що приховано під нею. І, повірте, ви не будете розчаровані. Вперше спробувавши напій, приготований із продукції бренду «Віденська кава», ви не зможете встояти перед його багатогранним смаком, ароматом, що зачаровує, і теплом, що зігріває. Справжні гурмани з тонким смаком визнають, що кава з самого серця Львова відповідає всім світовим стандартам і успішно може змагатися з визнаними лідерами у кавовому світі. Обсяги продажів вже давно подолали позначку у 100 тонн кави за рік, висунувши компанію на друге місце у лінійці українських виробників кави.

Ще на перших етапах очистки зелених зерен закладаються основи гарантії якості готового продукту. Зерно ретельно сортується за кольором за допомогою високочутливого і точного обладнання, яке здатне відсіяти з виробничих стрічок пошкоджені, неочищені або неякісні кавові зерна. Процеси обсмаження спрямовані на досягнення стабільно чудового смакового й ароматного букета.

Сьогодні промислово-складські приміщення компанії, її виробничі корпуси та адміністративні будівлі розташовуються на території загальною площею у 4013 квадратних метрів. На цій площі за допомогою комплексного передового обладнання здійснюється повний цикл переробки кавових зерен. Усі виробничі процеси повністю автоматизовані. Для того щоб охопити широкий сегмент ринку і задовольнити смак найвибагливіших замовників, «Віденська кава» пропонує не більше не менше – майже сімдесят купажів! І це ще не межа – компанія постійно працює заради розширення асортименту, так що, напевно, нас чекає ще багато приємних сюрпризів.

Асортимент торгової марки «Віденська кава»

Закуповуючи добірну зелену сировину у країнах Азії й Африки, компанія «Віденська кава» переробляє її на власних підприємствах і випускає на ринок:

 • близько 70 видів натуральної зернової кави;
 • ароматизовані кавові бленди;
 • мелену каву;
 • ексклюзивні суміші італійського обсмаження «Віденська кава» спеціально для еспресо-машин;
 • унікальну екзотичну каву для справжніх знавців.

Асортимент продукції настільки багатий і різноманітний, що і шанувальники, і гурмани знайдуть для себе найцікавіші пропозиції. Ціновий діапазон також досить широкий. Вимогливі кавомани зможуть вибрати для себе дорогу каву преміум-класу, таку як «Блю Маунтін», «Еквадор Галапагос» або навіть ексклюзивний екзотичний «Копі Лювак». Середній споживач може віддати перевагу більш скромним і доступним за ціною сортам – Espresso Cremа або Vending, Espresso Forte або Espresso Deluxe. Але головне – кожен покупець незмінно залишиться задоволений високою якістю продукту, і свідченням цього твердження є зростання кількості постійних клієнтів компанії, серед яких безліч організацій, що замовляють оптові партії продукції для своїх співробітників.

Screenshot_239

Не відмовте собі у задоволенні зробити нові відкриття у світі смаку й аромату натуральної кави, скуштувати ту чи іншу продукцію від вітчизняного бренду, що складає конкуренцію відомим світовим виробникам. Моносорти, бленди і незрівнянні ароматизовані суміші чудово зберігають свої первозданні характеристики і властивості, завдяки герметичній вакуумній упаковці, щоб розкритися щедрим букетом у вашій ранковій чашці.

Приємного кавування!

Написати відгук
Ваша оцінка