Графік роботи: Пн-Пт   11:00-19:00 Сб,Нд     вихідні
Идеи для завтрака, обеда, ужина?

Вибух мозку для ласунів. Секретний інгредієнт перетворює торти на… овочі

11 оценок, среднее: 4.45 из 5 11 оценок, среднее: 4.45 из 5 11 оценок, среднее: 4.45 из 5 11 оценок, среднее: 4.45 из 5 11 оценок, среднее: 4.45 из 5 (11 stars: 4.45 )
5

Ви нізащо не здогадаєтеся, з чого виготовлені ці ошатні, апетитні та такі витончені тортики. У чому їхня таємниця? У тому, що незважаючи на усю красу і привабливість, вони корисні! Не вірите? Переконані, що солодке шкідливе? Справа у тому, що нічого солодкого саме у цих “кондитерських виробах” і немає. Давайте подивимося уважно, що у них усередині, з чого вони зроблені.

 1. Якщо дивитися здалеку – здається, що це бісквіт, крем та мастика.
 2. Cace - 1

 3. Усі ці прикраси, квіточки і пелюсточки настільки схожі на справжні. Майстер добряче попрацював над їхнім виготовленням.
 4. Cace - 2

 5. А ось вже тортик розрізаний. Стоп! Тут точно щось не так, як має бути.
 6. Cace - 3

 7. Важко повірити своїм очам, але там всередині… овочі!
 8. Cace - 4

 9. Усе це яскраве різнобарвне декоративне оздоблення теж з овочів.
 10. Cace - 5

 11. Так, це справжній сюрприз, і підніс його нам фуд-дизайнер із Японії Міцукі Моріясу. Таким оригінальним способом він виконує поставлене перед собою завдання – переключити нашу увагу зі шкідливих солодощів на корисні овочеві продукти, які теж можуть бути неймовірно красивими й естетичними. Ці дизайнерські торти – лише салати (в Японії вони шалено популярні). Але яке неймовірне оформлення!
 12. Cace - 6

 13. Із чого ж зроблений крем для такого торта-салату? Основою для крему служить, як правило, сир “Тофу”, змішаний із різними овочами, які надають крему усі ці різноманітні ніжні та яскраві відтінки. Бісквіт випікається з соєвого борошна й інших виключно натуральних продуктів. Результат роботи кулінара настільки вражає та спокушає, що руки самі тягнуться взяти і спробувати хоча б шматочок.
 14. Cace - 7

 15. Хіба зможе хоч один гурман та естет встояти перед такою красою? Міцукі Моріясу вдалося довести всім, що звичайні овочі з грядок можуть бути не менш приємними для наших очей, ніж дива кондитерського мистецтва, які навряд чи можна вважати корисними.
 16. Cace - 8

 17. Цілком ймовірно, що концепція овочевих тортів швидко підкорить серця людей не тільки в Японії, але і в інших країнах. Рано чи пізно тенденція докотиться і до наших рідних країв. І ми будемо добре підготовлені до зустрічі із заморськими новинками. Цікаво, а чи чули японські фуд-стилісти про такий шедевр, як салат “Оселедець під шубою”? Навряд чи. Інакше ми могли б дорікнути їм, що ідея овочевих тортів аж ніяк не нова, а запозичена з нашої кулінарної історії.
 18. Cace - 9


Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка