Пошук

Вічний бургер із McDonald’s – 20 років потому…

Цей пізнавальний експеримент почався у далекому 1995 році, коли австралійські хлопці Кейсі Дін і Едвард Ніц купили у McDonald’s бургер для свого товариша. Чомусь той фірмовий бутерброд не з’їв, а хлопцям спала на думку оригінальна ідея – загорнути бургер назад у паперову упаковку, покласти у прийнятну дерев’яну скриньку та зберегти. Так вони і вчинили.

mcd_01

Минуло не більше не менше, а цілих 20 років, перш ніж вони згадали про свою витівку юних років. За ці роки Кейсі й Едвардс подорослішали та навіть постаріли, кожен відростив ошатну бороду, зморшки прорізали їхнє чоло. Природа бере своє. На жаль, усі ми піддаємося впливу невблаганного часу…

mcd_02

Усі, крім бургерів із McDonald’s! Дивний та незбагненний факт – із коробки австралійці витягли і дбайливо розгорнули бутерброд, який зовні залишився таким же, як у день покупки. Жодні процеси гниття не торкнулися бургера, цвіль не чіпала його, і навіть аромат практично не змінився – він залишився досить апетитним.

mcd_03

Історія ця тим більше дивує, що скриня з бургером не заморожувалася, її зберігали поза холодильником. Хлопці прославилися як власники найдавнішого бургера у світі. Але навряд чи ви тепер зустрінете когось із них у мережі McDonald’s. Бажання харчуватися цією їжею у них точно поменшало.

mcd_04

Треба сказати, що хоча цей досвід зберігання гамбургерів і чизбургерів б’є рекорди за тривалістю, він далеко не єдиний. Такі експерименти проводилися не рідко та з незмінним успіхом. Мешканці Сполучених Штатів масово кинулися їх повторювати, тривалість дослідів коливалася від 3 до 12 років. Гамбургери вперто не гнили та не пліснявіли, а тільки всихали до стану жорсткої підошви, не особливо втрачаючи свого товарного вигляду.

mcd_05

Звичайно, компанія “МакДональдс” не могла повністю ігнорувати ці приголомшливі результати, але вона обмежилася заявами про те, що у будинках експериментаторів, ймовірно, занадто сухе повітря. Але експерти та консультанти зі здорового харчування стверджують, що причиною “вічності” товарів із McDonald’s може бути дозвіл на використання в Америці ГМО (продуктів генної модифікації), а також величезна кількість солі та консервантів у них.

mcd_06

Звичайна булка з домашньою котлетою почне гнити на четвертий день, а за 2-3 тижні її сморід стане майже нестерпним. Можливо, у наших “макдональдсах” використовуються більш якісні і натуральні продукти. Якщо бажаєте – перевірте самі.

Написати відгукРейтинг