Пошук

Унікальний засіб, здатний змити всі пестициди з фруктів!

Ефективні сільськогосподарські роботи в сучасному світі неможливо уявити без застосування пестицидів. Тому навіть не сумнівайтеся: фрукти й овочі (якщо, звичайно, ви не виростили їх на власному балконі), що потрапляють на ваш стіл, будуть, найімовірніше, оброблені отруйними хімічними препаратами. Ці препарати абсолютно необхідні, щоб перемогти бур’яни, основні захворювання, які загрожують рослинам, а також впоратися з комахами-шкідниками. Але для нашого здоров’я ці хімікати аж ніяк не корисні, а найбільшу небезпеку вони становлять для здоров’я малюків.

Вирішити питання: “Як очистити свою їжу від пестицидів?” – на рівні агроекономіки ми не можемо, але на власній кухні нам доступні нехитрі дії з видалення шкідливої ​​хімії. Зробити це можна легко та надійно.

Ми використаємо для очищення розчин оцту – 1 частка оцту і 3 частки води. Змішайте інгредієнти у згаданій пропорції та перелийте у прийнятну пляшечку з пульверизатором. Розкладіть у раковині фрукти або овочі, якими плануєте пригощати родину, і, щедро покропивши приготовленим розчином, залиште їх на 15 хвилин. А потім ще ретельно протріть їх під напором води. Терпіти кип’яток не потрібно, прохолодної водички буде цілком достатньо.

Функцію оцту (якщо у вас його немає) так само виконає столова ложка свіжовичавленого соку лимона з двома ложками соди.


Написати відгукРейтинг