А ви пробували смажені раки?

14 оценок, среднее: 4.79 из 5 14 оценок, среднее: 4.79 из 5 14 оценок, среднее: 4.79 из 5 14 оценок, среднее: 4.79 из 5 14 оценок, среднее: 4.79 из 5 ( 14 stars: 4.79 )
5

Варені раки, приправлені кропом, різними спеціями, завжди були в пошані у слов'ян. І зараз блюдо, що стало класикою кулінарного жанру, прикрасить будь-який стіл. А як щодо смажених раків? Делікатес поки нетрадиційний, але хто хоч раз спробував таку страву, не упустить можливості знову побачити його на своїй тарілці.

Смажені раки навіть гурманів дивують багатством смакових відтінків і ароматів. Для страви використовуються тільки найсвіжіші раки, виловлені в екологічно чистих водоймах.


Як готують делікатес

Спочатку раки потрапляють на розпечену сковороду, де їх обсмажують в олії до тих пір, поки не підрум'яниться панцир. Після цього додають пиво, спеції з яскравим оригінальним смаком, часник і продовжують гасіння до готовності страви, один погляд на яке викликає бажання скоріше його спробувати.

Існує кілька варіантів приготування смажених раків. Вони можуть бути:

  • смаженими в соусі з сої;
  • приготованими з томатами;
  • із зеленню і різними овочами;
  • а ось ексклюзивний рецепт від Raker: страви зі смажених раків.

Як правильно їсти

Багато хто вважає, що у раків вживають в їжу тільки хвіст. Це помилка. Зрозуміло, тут м'яса набагато більше, ніж в інших частинах тушки, але їстівна не тільки вона. Виняток становлять тільки панцир та зябра.

Тонкощі трапези:

  • спочатку варто звернути увагу на ніжки і клішні і відокремити їх від тулуба - вони містять найбільш соковите і ніжне м'ясо;
  • при поділі головогруди і черевця виявляється своєрідна чаша, повна ароматного бульйону;
  • своєрідний смак у м'яса в місці, де стикуються головогрудь і шийка - маса, що нагадує крем, стане несподіваним сюрпризом, разнообразящим звичний смак традиційних частин раку;
  • якщо всередині виявилася ікра, обов'язково варто залишити її наостанок - вона виконає роль своєрідного десерту на раковому бенкеті. Буде не просто дуже смачно, але і корисно для організму.
  • шийку (так за традицією називають раковий хвостик) відкривають за допомогою спеціального пристосування, призначеного для морепродуктів, але частіше маніпуляцію роблять просто руками. А як вжити цю головну гастрономічну частину раку, відомо кожному.


Оцініть нові рецепти!

При смаженні раків всі аромати і сік залишаються в м'ясі, концентрація їх зростає, як наслідок смак стає більш вираженим і приємним. У той же час продукт зберігає корисні властивості. Не менший інтерес представляють рецепти запікання, копчення раків, приготування їх в китайській експрес-сковороді воке, на відкритому вогні і тому подібні нетривіальні методи перетворення річкових раків в вишукані делікатеси.

Всі ці кулінарні шедеври можна освоїти самостійно, а можна просто замовити вже приготовану страву на сайті Ракер. Замовлення буде прийнятий в будь-який день тижня, в будь-який час доби і доставлений в будь-яку адресу Києва, Дніпра і області. Замовникам залишається єдина турбота: оцінити, який спосіб приготування раків сподобався найбільше.

Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка