10 шкідливих порад для вашої фігури

20 оценок, среднее: 4.25 из 5 20 оценок, среднее: 4.25 из 5 20 оценок, среднее: 4.25 из 5 20 оценок, среднее: 4.25 из 5 20 оценок, среднее: 4.25 из 5 ( 20 stars: 4.25 )
5

Про шкідливі поради для фігури, які ми підготували для вас нижче, ви, напевно, уже чули. Можливо, навіть не одноразово ними користувалися, а потім дивувалися, чому результати схуднення чи оздоровлення організму зовсім не ті, яких очікували. Отже, запам’ятовуйте і ніколи так не робіть.

Шкідлива порада №1. Не їжте після 18.00

Screenshot_160

Відмовлятися від їжі в сучасному світі після шостої вечора абсолютно даремно. Це було актуально ще років 100 назад, коли люди лягали спати із заходом сонця. Сьогодні ж для багатьох ця година настає о 22:00, а то й опівночі. Так довго організм просто не може голодувати. Йому необхідне джерело енергії. Тому їсти після 18:00 не просто можна, але й потрібно. Проте врахуйте, що останній прийом їжі повинен бути легким і відбуватися не пізніше ніж за 3 години до сну.

Шкідлива порада №2. Не споживайте жири

Screenshot_150

Існує думка, що жири шкодять фігурі та здоров’ю. Спростовуємо це твердження, оскільки без них нормальний обмін речовин просто неможливий. Жири допомагають у засвоєнні вітамінів (зокрема, А і Е) і в утворенні статевих гормонів. Без них шкіра швидко втрачає пружність і виникають проблеми з печінкою. Висновок: повністю вилучити з раціону олію (а саме рослинну) неможливо, хіба що дещо обмежити її під час дієти. А ось від продуктів, які містять приховані і шкідливі жири, потрібно відмовитися взагалі. Йдеться про ковбасу, печиво, торти, майонез.

Шкідлива порада №3. Ніколи не їжте нашвидкуруч

Screenshot_151

Перекуски у перервах між основними прийомами їжі просто необхідні. Вони поповнюють запас енергії. Єдине – їжа нашвидкуруч повинна бути максимально збалансованою. Горішки чи фрукти – ідеальний варіант.

Шкідлива порада №4. Їжте тільки органічні продукти

Screenshot_152

Як правило, органічні продукти (тобто ті, на упаковках яких написано, що вони виготовлені без використання пестицидів, ГМО, харчових добавок) нічим не відрізняються від звичайних своїх аналогів і не впливають на процес схуднення. А ось коштують вони набагато дорожче.

Шкідлива порада №5. Не споживайте вуглеводи

Screenshot_153

Потрібно розрізняти прості і складні вуглеводи. Перші, звичайно, необхідно обмежити. Йдеться про цукор, шоколад, кондитерські вироби, варення, мед, солодкі фрукти, картоплю, білий хліб тощо. Інші ж споживати потрібно. Крупи, ягоди, зелень, бобові, овочі – найкращі друзі тих, хто намагається правильно харчуватися.

Шкідлива порада №6. Не використовуйте заморожені фрукти (у них немає вітамінів)

Screenshot_154

Технології, які сьогодні застосовуються для заморожування, дозволяють зберегти в фруктах практично всі корисні речовини. У зимову пору такі продукти стануть справжньою знахідкою для організму, який страждає від недостатньої кількості вітамінів.

Шкідлива порада №7. Для схуднення харчуйтеся окремо

Screenshot_155

Користь окремого харчування доки не доведена жодним вченим. А ось те, що шлунок і підшлункова залоза здатні виробляти достатню кількість ферментів для одночасного перетравлювання і білків, і жирів, і вуглеводів, відомо достеменно.

Шкідлива порада №8. Віддавайте перевагу тільки темному хлібу

Screenshot_156

Те, що темний хліб містить більше клітковини і менш калорійний, – факт сумнівний. Сьогодні виробники можуть додавати в тісто карамельні барвники для надання виробам коричневого відтінку. Краще споживайте хліб із висівками, мюслі зі злаками і бездріжджові хлібці, виготовлені з цільного зерна. Вони корисніші та багаті на вітаміни.

Шкідлива порада №9. Пийте соки. Вони настільки ж корисні, як і фрукти

Screenshot_157

Стверджувати, що соки і свіжі фрукти містять однакову кількість вітамінів і мінералів, – неправильно. Під час засвоєння практично щезає клітковина й інші корисні речовини.

Шкідлива порада №10. Їжте суші та роли. Вони не шкодять фігурі

Screenshot_158

Рис, який використовують для приготування суші та ролів, дійсно чудовий дієтичний продукт. Сказати таке про соєвий соус, жирний сир і майонез, які також входять до складу страви, неможливо. Їхня калорійність подекуди зашкалює.

Ну що ж, наступного разу, коли вам сусідка за сходовим майданчиком чи двоюрідна тітка чоловіка сестри порадить для схуднення відмовитися від їжі після 18.00 чи вилучити з раціону жири (мовляв, сама так схудла добре років 15 тому), покажіть їй цю статтю. Ніколи не чиніть за такими порадами, якщо дорожите своїм здоров’ям і фігурою.


Відгуки
Відгуки
Ваша оцінка